Založ si blog

Pobehlica v cele, vagabundov chytili po 3 dňoch

Aké paradoxy nám prináša futbal?

Pamätáme si augustový duel Slovana s PAOK Solún, keď 19-ročná Samantha z Bratislavy vbehla bez trička na ihrisko a počas zápasu ním prebehla? „Obvinená v 75. minúte zápasu preliezla plot tribúny, vyzliekla si tričko, v spodnej bielizni vbehla na hraciu plochu a prebehla cez väčšiu časť hracej plochy,“ uvádza sa v stanovisku polície.

V dôsledku jej konania bol zápas prerušený, až pokiaľ ju nezaistil člen usporiadateľskej služby a neodovzdal policajtom. Po zadržaní bola umiestnená do cely policajného zaistenia, kde strávila 4 dni! „Boli to najťažšie štyri dni v mojom živote. K ľuďom sa správajú príšerne, to prostredie a všetko okolo bolo strašné. Malá miestnosť, dve postele, k hygiene sa ani vyjadrovať nechcem. Žiadne okno, ani kontakt so svetom. Nič. Iba ty, možno človek, ktorý je s tebou v cele. Zobudíš sa, dáš si raňajky a máš pred sebou celý deň čakania, čo sa bude diať. Nemôžeš robiť nič, iba spať. Neprajem to nikdy nikomu zažiť,“ porozprávala Samantha Prachař pre ProFutbal.sk o tom, čo zažila, keď vybehla na ihrisko. „Bol to spontánny nápad, z minúty na minútu. Vzniklo to aj vďaka skvelej atmosfére v belasom kotli.“

Aký to paradox v súvislosti s kopnutím kapitána Spartaka Trnava fanúšikom Slovana. Dvaja namosúrení diváci si nedali biť hráčov a snažili si ich obrániť. Vtrhli na ihrisko a jeden dokonal kopnutie, druhý sa pošmykol a spadol. Jeden bol Rakúšan a toho, čo kopol Mitreu, chytili dnes v Púchove. Tri dni sa nadávalo na hlúpych Bratislavčanov. Vedenie Slovana vydalo v pondelok správu, že „Obaja páchatelia boli zadržaní, odovzdaní do rúk Polícii SR a okrem trestno-právnej zodpovednosti im bude udelený doživotný zákaz navštevovať domáce i vonkajšie zápasy ŠK Slovan.“ Prečo neboli chytení hneď? Stratili sa iba v dave ľudí, alebo im to bolo umožnené spriatelenou SBS? Tak, nemali ich zadržaných, keď ich polícia naháňala.

Ale má ich. A čaká ich trest až do troch rokov. Ale čo nám z toho vyplýva? Polícia radšej naháňa polonahú dievčinu, ako polonahého …ako ho nazvať?

Ak by porno bolo sponzorom hokeja. . .

02.10.2019

Slovenský hokej sa dostal vďaka Richardovi Lintnerovi do situácie, z ktorej musí vybŕdnuť čo najskôr. Lintner predal internetové vysielacie práva sponzorovi svojej ligy, inak by asi nedostal viac »

Maďari nás zbili v Budapešti a nám zavrú štadión na Slovensku?

21.09.2019

Najbližší domáci súboj v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2020 by mala slovenská futbalová reprezentácia absolvovať pred prázdnymi tribúnami. Slováci dostali trest od Európskej viac »

Deti zachránili futbal, hokejisti im bránia sledovať ligu na webe

20.09.2019

ŠK Slovan využil reglement UEFA a namiesto prázdneho štadióna v prvom zápase skupinovej fázy Európskej ligy s Besiktasom Istanbul pozval na tribúny Tehelného pola deti. Hocijaký klub, škola viac »

Rumunsko parlament vláda nedôvera vyslovenie

Rumunský prezident poveril lídra opozičnej strany zostavením novej vlády

15.10.2019 19:30

Stalo sa tak po tom, čo parlament minulý týždeň vyslovil nedôveru vláde vedenej sociálnodemokratickou premiérkou Vioricou Dancilaovou.

Gábor Gál / minister spravodlivosti /

Začne Gál disciplinárky voči sudkyniam?

15.10.2019 19:00

Sudkyne Jankovská a Maruniaková čelia podozreniam, že v súdnych sporoch konali v prospech Mariana Kočnera, ktorý je obvinený z viacerých ekonomických trestných činov a objednávky vraždy.

Euro, peniaze, bankovky

Slovenská ekonomika bude rásť len o 2,6 %, prognózuje MMF

15.10.2019 17:48

Slovenská ekonomika podľa predpovede Medzinárodného menového fondu (MMF) v tomto roku reálne posilní iba o 2,6 percenta.

peniaze, kalkulačka

Niektoré firmy nebudú musieť overovať účtovné závierky

15.10.2019 17:43

Niektorým firmám ubudnú povinnosti v oblasti účtovníctva. Počíta s tým novela zákona z dielne ministerstva financií, ktorú schválil parlament.

jandienes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 12036x
Priemerná čítanosť článkov: 1719x

Autor blogu

Kategórie