Založ si blog

Deti zachránili futbal, hokejisti im bránia sledovať ligu na webe

ŠK Slovan využil reglement UEFA a namiesto prázdneho štadióna v prvom zápase skupinovej fázy Európskej ligy s Besiktasom Istanbul pozval na tribúny Tehelného pola deti. Hocijaký klub, škola mohli požiadať o voľné vstupenky, pričom na 10 detí musel dohliadať jeden dospelý sprievod. Prišli deti  z Moldavy, ale i od Trnavy. Žiadna nenávisť. Čistá radosť zo športu!

A deti takto zachránili futbal! Futbalisti necítili obávanú prázdnotu, ale deti ich naplnili túžbou vrátiť im toto gesto. Že prišli…

Neskutočná atmosféra pred štadiónom, úžasné sledovať detváky na tribúnach a nehovoriac o tom, že futbalisti sa hanbili pred davom jačiacich detí podať zlý výkon. Slovan zvíťazil nad favoritom 4:2.

Aký je to paradox, keď hokejová Tipsport liga vedená Richardom Lintnerom nedávnym rozhodnutím o zmene internetového vysielateľa de facto zabránila mladým do 18 rokov sledovať hokej na internete, pretože vysielacie práva dostal sponzor ligy (inak by asi nemienil sponzorovať ligu) a ako stávková spoločnosť má isté pravidlá, ktorá bránia dostať sa k hazardu a gamblingu mladistvým. Avšak gambling a šport nemusia na sebe parazitovať.

Deti podľa Lintnera nesledovali ani predtým hokej na internete. Vraj len 1% 🙂 deti, ktoré kdekoľvek vidíte, majú smartfón nalepený na nose. Odkiaľ Lintner berie takéto štatistiky? S úsmevom ich rozhadzuje a naďalej podporuje v ľuďoch hnev na svoje rozhodnutie. Ak to tak bolo, tak čia to bola vina? Akú prácu si vykonával marketing ligy? Dnes je hokejová liga v chaose. Live prenosy na internete takmer nikto nevidí a mnohí ľudia odmietajú podmienky hazardu splniť. Záznamy zápasov sú na youtube po 24 hodinách, keď už nikoho nezaujímajú, chýbajú zostrihy atď.

Na futbale deti hokejistom ukázali, ako si vedia šport užiť. Že si svoje miesto v športe vedia zaslúžiť. Nie je správnym krokom týchto budúcich športovcov a fanúšikov odstrihnúť od svojho športu. Lintner ublížil svojim rozhodnutím hokeju. Vráťte hokej deťom!

Ak by porno bolo sponzorom hokeja. . .

02.10.2019

Slovenský hokej sa dostal vďaka Richardovi Lintnerovi do situácie, z ktorej musí vybŕdnuť čo najskôr. Lintner predal internetové vysielacie práva sponzorovi svojej ligy, inak by asi nedostal viac »

Maďari nás zbili v Budapešti a nám zavrú štadión na Slovensku?

21.09.2019

Najbližší domáci súboj v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2020 by mala slovenská futbalová reprezentácia absolvovať pred prázdnymi tribúnami. Slováci dostali trest od Európskej viac »

Pobehlica v cele, vagabundov chytili po 3 dňoch

18.09.2019

Aké paradoxy nám prináša futbal? Pamätáme si augustový duel Slovana s PAOK Solún, keď 19-ročná Samantha z Bratislavy vbehla bez trička na ihrisko a počas zápasu ním prebehla? „Obvinená viac »

Rumunsko parlament vláda nedôvera vyslovenie

Rumunský prezident poveril lídra opozičnej strany zostavením novej vlády

15.10.2019 19:30

Stalo sa tak po tom, čo parlament minulý týždeň vyslovil nedôveru vláde vedenej sociálnodemokratickou premiérkou Vioricou Dancilaovou.

Gábor Gál / minister spravodlivosti /

Začne Gál disciplinárky voči sudkyniam?

15.10.2019 19:00

Sudkyne Jankovská a Maruniaková čelia podozreniam, že v súdnych sporoch konali v prospech Mariana Kočnera, ktorý je obvinený z viacerých ekonomických trestných činov a objednávky vraždy.

Euro, peniaze, bankovky

Slovenská ekonomika bude rásť len o 2,6 %, prognózuje MMF

15.10.2019 17:48

Slovenská ekonomika podľa predpovede Medzinárodného menového fondu (MMF) v tomto roku reálne posilní iba o 2,6 percenta.

peniaze, kalkulačka

Niektoré firmy nebudú musieť overovať účtovné závierky

15.10.2019 17:43

Niektorým firmám ubudnú povinnosti v oblasti účtovníctva. Počíta s tým novela zákona z dielne ministerstva financií, ktorú schválil parlament.

jandienes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 12038x
Priemerná čítanosť článkov: 1720x

Autor blogu

Kategórie