Založ si blog

Deti zachránili futbal, hokejisti im bránia sledovať ligu na webe

ŠK Slovan využil reglement UEFA a namiesto prázdneho štadióna v prvom zápase skupinovej fázy Európskej ligy s Besiktasom Istanbul pozval na tribúny Tehelného pola deti. Hocijaký klub, škola mohli požiadať o voľné vstupenky, pričom na 10 detí musel dohliadať jeden dospelý sprievod. Prišli deti  z Moldavy, ale i od Trnavy. Žiadna nenávisť. Čistá radosť zo športu!

A deti takto zachránili futbal! Futbalisti necítili obávanú prázdnotu, ale deti ich naplnili túžbou vrátiť im toto gesto. Že prišli…

Neskutočná atmosféra pred štadiónom, úžasné sledovať detváky na tribúnach a nehovoriac o tom, že futbalisti sa hanbili pred davom jačiacich detí podať zlý výkon. Slovan zvíťazil nad favoritom 4:2.

Aký je to paradox, keď hokejová Tipsport liga vedená Richardom Lintnerom nedávnym rozhodnutím o zmene internetového vysielateľa de facto zabránila mladým do 18 rokov sledovať hokej na internete, pretože vysielacie práva dostal sponzor ligy (inak by asi nemienil sponzorovať ligu) a ako stávková spoločnosť má isté pravidlá, ktorá bránia dostať sa k hazardu a gamblingu mladistvým. Avšak gambling a šport nemusia na sebe parazitovať.

Deti podľa Lintnera nesledovali ani predtým hokej na internete. Vraj len 1% 🙂 deti, ktoré kdekoľvek vidíte, majú smartfón nalepený na nose. Odkiaľ Lintner berie takéto štatistiky? S úsmevom ich rozhadzuje a naďalej podporuje v ľuďoch hnev na svoje rozhodnutie. Ak to tak bolo, tak čia to bola vina? Akú prácu si vykonával marketing ligy? Dnes je hokejová liga v chaose. Live prenosy na internete takmer nikto nevidí a mnohí ľudia odmietajú podmienky hazardu splniť. Záznamy zápasov sú na youtube po 24 hodinách, keď už nikoho nezaujímajú, chýbajú zostrihy atď.

Na futbale deti hokejistom ukázali, ako si vedia šport užiť. Že si svoje miesto v športe vedia zaslúžiť. Nie je správnym krokom týchto budúcich športovcov a fanúšikov odstrihnúť od svojho športu. Lintner ublížil svojim rozhodnutím hokeju. Vráťte hokej deťom!

Ak by porno bolo sponzorom hokeja. . .

02.10.2019

Slovenský hokej sa dostal vďaka Richardovi Lintnerovi do situácie, z ktorej musí vybŕdnuť čo najskôr. Lintner predal internetové vysielacie práva sponzorovi svojej ligy, inak by asi nedostal sponzorské…a táto spoločnosť podmieňuje sledovanie hokejovej ligy stávkovaním na svojom portály. Doslova núti športových fanúšikov vkročiť na plochu hazardu a gamblingu, s čím [...]

Maďari nás zbili v Budapešti a nám zavrú štadión na Slovensku?

21.09.2019

Najbližší domáci súboj v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2020 by mala slovenská futbalová reprezentácia absolvovať pred prázdnymi tribúnami. Slováci dostali trest od Európskej futbalovej únie UEFA za správanie sa fanúšikov v septembrovom súboji v Budapešti proti domácemu Maďarsku. Spomínate, ako Slovenský futbalový zväz nepredal na sektoru hosti na [...]

Pobehlica v cele, vagabundov chytili po 3 dňoch

18.09.2019

Aké paradoxy nám prináša futbal? Pamätáme si augustový duel Slovana s PAOK Solún, keď 19-ročná Samantha z Bratislavy vbehla bez trička na ihrisko a počas zápasu ním prebehla? „Obvinená v 75. minúte zápasu preliezla plot tribúny, vyzliekla si tričko, v spodnej bielizni vbehla na hraciu plochu a prebehla cez väčšiu časť hracej plochy,“ uvádza sa v stanovisku polície. [...]

Západné Tatry

Češky zablúdili pod Barancom, záchranári ich vylovili z kosodreviny

07.08.2020 11:03

Zablúdeným českým turistkám pod Barancom v Západných Tatrách pomáhali v noci zo štvrtka na piatok horskí záchranári.

Centrum sociálnych služieb Vita Vitalis

Pribudlo 43 infikovaných a dve úmrtia. Koronavírus je opäť v centre sociálnych služieb

07.08.2020 09:34, aktualizované: 12:33

Za uplynulý deň urobili 2 473 testov. Stúpol počet úmrtí, hospitalizovaných v nemocniciach aj pacientov na umelej pľúcnej ventilácii.

strana Za ľudí

Kiska to zabalil. Do boja o šéfa strany Za ľudí idú dvaja

07.08.2020 09:00

Žena alebo muž? Sobota rozhodne, kto bude strane Za ľudí šéfovať po Kiskovi. Ten odporúča Remišovú, M. Kollára podporuje Šeliga.

Libanon Bejrút Prístav Výbuchy Obeť Pohreb

Počet obetí výbuchov v Bejrúte stúpol na 149

07.08.2020 07:16, aktualizované: 10:08

Výbuchy podľa doterajších informácií spôsobil náhodný požiar, ktorý zapálil zásoby asi 2750 ton dusičnanu amónneho.

jandienes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 14844x
Priemerná čítanosť článkov: 2121x

Autor blogu

Kategórie