Založ si blog

Maďari nás zbili v Budapešti a nám zavrú štadión na Slovensku?

Najbližší domáci súboj v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2020 by mala slovenská futbalová reprezentácia absolvovať pred prázdnymi tribúnami. Slováci dostali trest od Európskej futbalovej únie UEFA za správanie sa fanúšikov v septembrovom súboji v Budapešti proti domácemu Maďarsku.

Spomínate, ako Slovenský futbalový zväz nepredal na sektoru hosti na štadióne v Budapešti lístky výhradne fanúšikom slovenského tímu, ale všeobecne občanom Slovenska, čo využili maďarskí spoluobčania? Razom tam vznikli konflikty, pálili sa slovenské vlajky, vypískala sa naša hymna, Slováci si po zápase našli poškodené vozidlá, tlupy nájazdníkov ich čakali medzi činžiakmi pod rúškom tmy a nejeden náš občan skončil v nemocnici. Vari sa previni náš starosta, že hrdo bránil slovenskú vlajku?

Alebo je ten trest za tých našich maďarských spoluobčanov v našom sektore pískajúcich na našu hymnu a urážajúcich slovenský národ? Trest dostávajú krajiny, nie národy…

Náš kapitán Danko sa pritom poďakoval majorovi Orbánovi za skvelú atmosféru. Cez hymny bol asi vo VIPke za odhlučneným sklom a netušil, čo sa dialo na tribúnach.

A za toto máme byť trestaní na našich štadiónoch od UEFY? Že nás polícia v Maďarsku neobránila? Že SFZ zle vyhodnotil situáciu? Asi to nie je náhoda, keď Maďar Sándor Berzi je zástupca šéfa disciplinárnej komiesie. Tento dôležitý duel hráme už v októbri s Walesom a Maďarom by veľmi pomohlo naše zaváhanie…

SFZ to pokazila už v Maďarsku, tak nech teraz začne poriadne makať za svojich fanúšikov! Inak hanba SFZ, hanba UEFA.

Ak by porno bolo sponzorom hokeja. . .

02.10.2019

Slovenský hokej sa dostal vďaka Richardovi Lintnerovi do situácie, z ktorej musí vybŕdnuť čo najskôr. Lintner predal internetové vysielacie práva sponzorovi svojej ligy, inak by asi nedostal viac »

Deti zachránili futbal, hokejisti im bránia sledovať ligu na webe

20.09.2019

ŠK Slovan využil reglement UEFA a namiesto prázdneho štadióna v prvom zápase skupinovej fázy Európskej ligy s Besiktasom Istanbul pozval na tribúny Tehelného pola deti. Hocijaký klub, škola viac »

Pobehlica v cele, vagabundov chytili po 3 dňoch

18.09.2019

Aké paradoxy nám prináša futbal? Pamätáme si augustový duel Slovana s PAOK Solún, keď 19-ročná Samantha z Bratislavy vbehla bez trička na ihrisko a počas zápasu ním prebehla? „Obvinená viac »

Most Strazske

Padajúci most v Strážskom možno zbúrajú

15.10.2019 22:09

Okamžite bol uzatvorený pre automobilovú dopravu a odborníci musia zistiť rozsah jeho poškodenia. Vylúčené nie je ani jeho zbúranie a postavenie nového.

Sýria / vojak / vojaci /

Ministri obrany Ruska a USA diskutovali o situácii v Sýrii

15.10.2019 21:44

Ruský minister obrany Sergej Šojgu diskutoval so svojím americkým rezortným kolegom Markom Esperom o otázkach spoločného záujmu v kontexte situácie v Sýrii".

Ukrajina / vojak /

Plán na stiahnutie ťažkých zbraní na východe Ukrajiny zostal na mŕtvom bode

15.10.2019 20:28

Zástupcovia separatistov, Ukrajiny a Ruska v kontaktnej skupine totiž nenašli na utorňajšom kole rozhovorov v bieloruskej metropole Minsk spoločnú reč.

Rumunsko parlament vláda nedôvera vyslovenie

Rumunský prezident poveril lídra opozičnej strany zostavením novej vlády

15.10.2019 19:30

Stalo sa tak po tom, čo parlament minulý týždeň vyslovil nedôveru vláde vedenej sociálnodemokratickou premiérkou Vioricou Dancilaovou.

jandienes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 12041x
Priemerná čítanosť článkov: 1720x

Autor blogu

Kategórie